Thajsko a Dubaj s Emirates za 459€

Thajsko krajina, Dubaj mesto

Ponuku letov do Thajska od Emirates sme tu už nedávno mali. Dnes tu však pre vás máme ponuku, kedy budete mať možnosť okrem Thajska navštíviť aj populárny Dubaj a za letenky zaplatíte spolu iba 459€!

Pasažieri, ktorí letia so spoločnosťou Emirates pravidelne prestupujú v Dubaji. Väčšinou však ide o maximálne niekoľkohodinové prestupy. Pri tejto ponuke prestup potrvá viac ako 2 dni a tak okrem cieľového Thajska budete mať možnosť navštíviť aj Dubaj.

Termínov je dostupných veľmi veľa od novembra 2016 až do júla 2017. Je si z čoho vyberať. konkrétne dátumy nájdete v kalendári termínov na ktorý odkazujeme nižšie.

Okrem prestupu v Dubaji počas cesty neabsolvujete žiaden ďalší „stop“. Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a podpalubnú batožinu do 20kg.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Spomenúť určite treba aj to, že spoločnosť Emirates patrí dlhodobo k najlepším spoločnostiam na svete a za rok 2016 bola dokonca vyhlásená za najlepšiu leteckú spoločnosť vôbec.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Bangkok
459€
november 2016 – júl 2017

Ubytovanie

V Thajsku skutočne veľa peňazí za ubytovanie nezaplatíte. Ak si budete voliť low-cost možnosti bývania a nepotrebujete žiaden luxus, vaša peňaženka sa poteší. Ceny začínajú niekde na 5€/osoba/noc.

Čo sa týka Dubaja, známeho megalomanského mesta, ceny sú tu vyššie, každopádne dá sa tu kúpiť taktiež ubytovania za prijateľné ceny. Aj keď to nebude na úrovni Thajska, nejaké tie európske ceny tu nájdete. A predsa len, v Dubaji strávite len niečo cez 2 dni.

To ako hľadať lacné a kvalitné ubytovanie na Bookingu popisujeme TU.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Bangkok

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?