Spiatočné letenky do Porta od 40€

Máme tu nejakých milovníkov Portugalska? Pri letenkách do Porta zlacnil jeden termín na skvelú čiastku 40€/spiatočný let.

Letí sa so spoločnosťou WizzAir z letiska v Budapešti a cena platí pre členov Wizz Discount Club. V prípade, že členom nie ste, cena pre vás začína na 59€/osoba.

Ak však plánujete cestovať vo dvojici, členstvo si určite zakúpte. Po prepočte vás aj samotné letenky budú stáť v konečnom dôsledku menej a budete mať možnosť nakupovať letenky u WizzAir-u najbližší rok za akciové ceny. Určite odporúčame.

Termín je dostupný jediný počas januára – konkrétne 15-18.1.2017. Radšej rezervujte čo najskôr – cena môže poskočiť vyššie, keď si WizzAir všimne, že je o let záujem.

Lety sú priame a spoločnosť vám umožňuje zobrať si so sebou za najnižšiu cenu iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou najviac 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Porto
od 40€
15-18.1.2017

Tip na ubytovanie

Duas Nacoes Guest House – najlacnejšie možnosť ako sa ubytovať v Porte tak, aby ste sa nachádzali v centre mesta a zariadenie malo zároveň dobré hodnotenia. Za 3 noci zaplatíte aktuálne iba 60€ za izbu pre dvoch – 30€/osoba, 10€/osoba/noc. Skvelá ponuka

Guest House Alvares Cabral – skúsiť môžete ešte Guest House Alvares Cabral, ktoré má skvelé hodnotenie, výbornú polohu a zaplatíte zaň iba o niečo viac – 72€/3 noci – 36€/osoba, 12€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky porto

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?