ŠPANIELSKO: Letenky do Valencie s návratom z Alicante za 52€

Valencia, City of the Arts and Sciences

Ak patrí Španielsko k tvojim obľúbeným európskym destináciám a plánuješ sa sem pozrieť aj tento rok, máme tu pre teba tip na lacné letenky na východ krajiny. Za letenku z Krakova do Valencia a let z Alicante do Krakova zaplatíš v májovom termíne iba 52€!

Ide o multi-city letenku, ktorá vám umožňuje precestovať kúsok Španielska s tým, že pri lete späť sa nemusíte vracať na to isté letisko, na ktoré ste prileteli, ale nastúpite na lietadlo v tomto prípade v Alicante, ktoré sa nachádza od Valencie asi 166km.

Na to aby ste si prešli túto vzdialenosť a pozreli všetko, na čo v okolí máte chuť budete mať týždeň – letí sa v termíne 24-31.5.2017. 

Ryanair vám umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Valencia
23€
24.5.2017
Alicante
Krakov
29€
31.5.2017

Ubytovanie

Nejaké konkrétne tipy na ubytovanie vám dávať nejdeme, keďže už z toho o akú letenku ide je jasné, že na jednom mieste neostanete.

Španielsko má však celkom priaznivé ceny ubytovania a zrovna táto položka v rozpočte by nemala byť problém.

Lacné sú aj ako hotely či hostely(hľadajte na stránkach HotelsCombined.com), tak ponuky miestnych(hľadajte na Airbnb.com)

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky z Alicante do Krakovaletenky z Krakova do Valencie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?