ŠPANIELSKO: Letenky do Valencie s návratom z Alicante za 52€

Valencia, City of the Arts and Sciences

Ak patrí Španielsko k tvojim obľúbeným európskym destináciám a plánuješ sa sem pozrieť aj tento rok, máme tu pre teba tip na lacné letenky na východ krajiny. Za letenku z Krakova do Valencia a let z Alicante do Krakova zaplatíš v májovom termíne iba 52€!

Ide o multi-city letenku, ktorá vám umožňuje precestovať kúsok Španielska s tým, že pri lete späť sa nemusíte vracať na to isté letisko, na ktoré ste prileteli, ale nastúpite na lietadlo v tomto prípade v Alicante, ktoré sa nachádza od Valencie asi 166km.

Na to aby ste si prešli túto vzdialenosť a pozreli všetko, na čo v okolí máte chuť budete mať týždeň – letí sa v termíne 24-31.5.2017. 

Ryanair vám umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Valencia
23€
24.5.2017
Alicante
Krakov
29€
31.5.2017

Ubytovanie

Nejaké konkrétne tipy na ubytovanie vám dávať nejdeme, keďže už z toho o akú letenku ide je jasné, že na jednom mieste neostanete.

Španielsko má však celkom priaznivé ceny ubytovania a zrovna táto položka v rozpočte by nemala byť problém.

Lacné sú aj ako hotely či hostely(hľadajte na stránkach HotelsCombined.com), tak ponuky miestnych(hľadajte na Airbnb.com)

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky z Alicante do Krakovaletenky z Krakova do Valencie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.