ŠKÓTSKO: Na výlet z Bratislavy do Edinburghu s letenkami za 48€

Edinburgh mesto
🔔 Odoberajte najlepšie tipy!
Najlepšie ponuky miznú rýchlo
50 000+ ľudí už odoberá najlepšie ponuky priamo na email.

Edinburgh patrí k tým najkrajším mestám Veľkej Británie. Ak ťa to sem láka a mal by si si chuť začiatkom budúceho roka zaletieť si sem, máme tu pre teba tip na spiatočné letenky za super cenu 48€ – navyše s odletom z Bratislavy.

Za túto sumu je momentálne dostupný jediný januárový termín 21-25.1.2018. Dostatočne dlhý termín na spoznanie Edinburghu.

Ak by ste chceli letieť v inom termíne, aj keď možno za o niečo vyššiu cenu, pozrite si tento kalendár termínov.

U Ryanair-u si so sebou môžete zobrať 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Edinburgh
48€
21-25.1.2018

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – ubytko v Edinburghu zoženiete veľmi lacno – hlavne v mimosezónnom období, kedy po lacnom ubytovaní nie je až taký dopyt. Pri tejto ponuke zaplatíte za 4 noci dvaja 126€ – 63€/osoba, 15,75€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Edinburgh

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Pozrite si aj ponuku kompletných dovoleniek

DO 500 €

Dovolenky do 500 €

Najlacnejšie zájazdy letecky. Zobraziť ponuku
LAST MINUTE

LAST MINUTE PONUKY

Zľavy až do 50 %. Zobraziť ponuku
ALL INCLUSIVE

All Inclusive zájazdy

Dovolenka so všetkým v cene. Zobraziť ponuku

Kompletná ponuka

Vyhľadajte si dovolenku. Všetky zájazdy →
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)