ŠKÓTSKO: Edinburgh s odletom z Bratislavy už za 58€!

Edinburgh mesto

Škótsky Edinburgh si získal srdcia už nejedného cestovateľa. Patrí k tým najkrajším mestám, aké Veľká Británia má a aj v celoeurópskom merítku nemá problém konkurovať tým najpoulárnejším mestám. 

Z Bratislavy do Edinburghu lieta pravidelne linka spoločnosti Ryanair. Posledné mesiace však ceny nechceli príliš klesnúť.

Dnes sú ale už konečne dostupné ceny, pri ktorých sa oplatí zvážiť návštevu Škótska. Za spiatočnú letenku zaplatíte iba 58€!

Termíny sú dostupné v rôznych dátumoch počas októbra a novembra 2017. Záleží na koľko chcete letieť. Na krátku návštevu Edinburghu môže byť fajn termín 2-5.11.2017.

Všetky termíny aj s cenami si môžete pozrieť na tejto stránke

Ako pasažier Ryanair-u si so sebou bez príplatku môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Edinburgh
58€
napr. 2-5.11.2017

Tip na ubytovanie

Ponuka na Airbnb.com – pekná izba pre dvoch v Edinburghu, pri ktorej zaplatíte dvaja na 4 noci 122€ – 61€/osoba, 15,25€/osoba/noc

A bude vás to stáť ešte o 15-30€ menej ak sa na Airbnb zaregistrujete cez tento odkaz. Portál vám automaticky pripíše na účet vstupný bonus.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

ŠKÓTSKO: Edinburgh s odletom z Bratislavy už za 58€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?