QATAR AIRWAYS: Letenky do Thajska od 363€!

Thajsko - chrám + more

Rozmýšľate nad cestou do Thajska? Dnes tu pre vás máme skvelé letenky spoločnosti Qatar Airways, ktorá zlacnila množstvo leteniek z európskeho kontinentu na juhovýchod Ázie. Do Bangkoku sa viete dostať v mnohých termínoch už od 363€!

Qatar Airways je pritom špička medzi leteckými spoločnosťami. Minulý rok najlepšia letecká spoločnosť na svete, tento rok druhá najlepšia. To už si užijete aj samotný let!

Jedinou nevýhodou je odlet z letiska vo Varšave, ktoré je trošku ďalej, každopádne späť sa už vrátite do Viedne. Termíny sú dostupné ako ešte na tento rok, tak aj na ten budúci a predovšetkým februárové či marcové termíny sú viac ako atraktívne, keďže vtedy býva v Thajsku najkrajšie(ale aj turisticky najplnšie).

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Niekoľko ďalších termínov, ktoré sa nám podarilo nájsť: 10- 24.10.2016, 24.10-14.11.2016, 30.1.-13.2.2017, 27.2.-13.3.2017. Všetky termíny môžete rezervovať na stránkach Pelikanu

Lety sú s jedným prestupom v meste Doha. Na ceste tam to bude krátky niečo viac ako hodinový prestup, na ceste späť sa tu zdržíte pri väčšine termínov viac ako 6 hodín. 

Zobrať si so sebou môžete okrem príručnej batožiny aj podpalubnú batožinu s hmotnosťou až do 30kg. 

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Varšava – Bangkok
Bangkok – Viedeň
363€
28.11-12..12.2016

Z cien ubytovania v Thajsku budete prekvapení – sú skutočne nízke. Aspoň teda ak neočakávate vysoký štandard. Pokojne sa viete dostať na ceny 4-7€/osoba/noc, čo sú sumy, ktoré tu v Európe len tak nenájdete.

Ubytovanie odporúčame hľadať na stránkach Bookingu, kde nájdete najväčšiu ponuku ubytovania vôbec. To ako tu nájsť lacné ubytovanie zistíte v našom článku

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com
letenky Bangkok

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?