Predĺžený víkend v krásnej španielskej Valencii! Máme tu pre vás tip na letenky z Budapešti za 60€ + tip na ubytovanie za 181€/osoba na celý predĺžený víkend!
Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 20-23.02.2026. V piatok z Budapešti odletíte a o 3 dni neskôr v pondelok priletíte naspäť.
Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.
V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).
Tip na ubytovanie
Hotel Olympia Universidades
3*** skvele hodnotený(8,5/10 pri viac ako 2200 hodnoteniach) hotel so super polohou vo Valencii. Izby sú klimatizované s TV, WiFi a vlastnou kúpeľňou. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 362€ – 181,00€/osoba, 60,33€/osoba/noc.
Pred cestou si prečítajte aj:
- Valencia: 8 dôvodov, prečo navštíviť toto španielske mesto
- 10 vecí, ktoré by ste mali spraviť pri návšteve Španielska
- Alicante: historické mesto, ktoré dýcha španielskym modernizmom (vzdialené 173km od letiska)
- Formentera: nezabudnuteľná dovolenka na skok z Ibizy (vzdialené 190km od letiska)
- Cuenca. Mesto, v ktorom z útesu visia domy (vzdialené 193km od letiska)







