PORTUGALSKO: Porto s letenkami od 54€

slnečný deň v Porte

Trošku nám poklesli ceny leteniek do Portugalska. Ak by ste si radi zaleteli do Porta(a že sa ho navštíviť oplatí), máme tu pre vás tip na letenky, ktorých cena začína už na 54€ za spiatočný let!

Za túto čiastku je možné letieť v prípade, že ste členmi Wizz Discount Club. Ak nás sledujete dlhšie, viete, že členstvo dlhodobo odporúčame. Ak členom ešte nie ste, určite tak urobte. Pre dvojicu stojí 30€/rok a po celý tento rok môžete nakupovať letenky WizzAir-u za značné zľavy. Viac info TU.

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný dlhší termín – 10-24.6.2017, pri ktorom máte možnosť spoznať aj dobrý kúsok Portugalska. 

Ak by ste si chceli skočiť iba na výlet do Porta, v termíne 10-13.6.2017 cena spiatočných leteniek začína na stále výborných 64€.

Všetky termíny si môžete pozrieť na tejto stránke. WizzAir vám za najnižšiu cenu umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Ako člen WDC máte zľavu aj na dodatočne zakúpenú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Porto
od 54€
10-24.6.2017
Budapešť
Porto
od 64€
10-13.6.2017

Tip na ubytovanie

Z bežných zariadení je už toho mnoho lacného rozpredaného. Vyskúšať však môžete napríklad ponuky miestnych cez Airbnb.com

Pri tejto napríklad zaplatíte za 3 noci dvaja 132€ – 66€/osoba, 22€/osoba/noc. Ubytovanie je pritom v absolútnom centre mesta.

Navyše ak na Airbnb ešte nie ste a zaregistrujte sa cez tento odkaz, ubytovanie vás bude stáť ešte o 15-30€ menej!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Porto

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.