PORTUGALSKO: Na výlet do Porta s letenkami už za 39€!

slnečný deň v Porte

Ceny letov do Portugalska pomaly ale isto klesajú. Dnes tu pre vás máme najvýhodnejšie letenky do Porta, aké sme tu zatiaľ mali. Ceny spiatočných letov začína už na 39€ za spiatočný let.

Za takúto čiastku ponúka aerolinky WizzAir letenky pre svojich členov vo Wizz Discount Club. Ak členom ešte nie si, určite tak sprav. Ročné členstvo pre dvojicu stojí iba 30€ a len na jednej spiatočnej letenke vieš ušetriť 20€!

Za najnižšiu sumu je dostupný jediný decembrový termín 5-9.12.2017. V prípade záujmu odporúčame nečakať ani sekundu. Za najnižšiu čiastku je dostupný len pár posledných leteniek(v dobe písania článku 3).

Ďalšie termíny si môžete pozrieť na tejto stránke. Ceny sú tam uvádzané pre nečlenov WDC, ak chcete vedieť cenu pre členov, zobrazte si daný termín na stránkach WizzAir-u alebo si odpočítajte približne 20€.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Porto
od 39€
5-9.12.2017

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb – lacná možnosť ako sa ubytovať v centre Porta. Za 4 noci tu zaplatíte dvaja iba 94€ – 47€/osoba, 11,75€/osoba/noc.

TIP: Ak ešte nie si na Airbnb.com, zaregistruj sa cez tento odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Porto

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.