MEGA! Istanbul -> Bangkok -> Londýn iba za 219€!

By: Prachanart Viriyaraks - CC BY 2.0

Ak patríte k cestovateľom, ktorí doslovne lovia výhodné ponuky letov a nevadí vám ani odlet či prílet zo vzdialenejšieho mesta keď ide o skutočne skvelú ponuku, ste na správnom mieste. 

V aktuálnej ponuke spoločnosti Gulf Air Company nájdete letenky s odletom z Istanbulu do Bangkoku s návratom do Londýna už od 219€, čo sa nedá nazvať inak ako PECKA! 

Ešte viac poteší pohľad na konkrétne termíny, ktoré sú dostupné od októbra až do apríla – čiže aj počas obdobia, kedy je v Thajsku najlepšie! 

Letenky sú naviac dostupné na slovenskom Pelikane a teda nemusíte ísť za rezerváciou na rôzne zahraničné stránky.

Ak teda plánuješ cestu do Bangkoku a rád by si si spojil túto dovolenku aj s návštevou Istanbulu alebo Londýna – konaj čím skôr!

Istanbul -> Bangkok -> Londýn za 219€

Zobraziť kalendár termínov

Ako do Istanbulu? 

Najlacnejšie sa do Istanbulu dostanete so spoločnosťou Pegasus Airlines. Ponúka výborné ceny aj na lety s podpalubnou batožinou a napríklad na dátum 9.február by vás táto letenka stála iba 54€

Ako z Londýna?

Tu je tých možností skutočne veľa – využiť môžete rôzne ponuky nízkonákladových spoločností WizzAir či Ryanair, prípadne SmartWings do Prahy. 

Avšak hlavne ak chcete cestovať v období na budúci rok, ešte by som s rezerváciou lacných leteniek z Londýna počkal.

 

letenky Bangkok

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.