NICE vo Francúzsku – augustové letenky od 30€!

Nice- azúrové pobrežie

Ak by ste si ešte v auguste chceli užiť nejakú tú dovolenku, máme tu pre vás tip na letenky do francúzskeho mesta Nice. Spiatočné letenky sa dajú na druhú polovicu augusta zarezervovať už od 30€!

Najlacnejšie letenky ponúka spoločnosť WizzAir členom svojho Wizz Discount Club. Ak členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť 46€ – čo je na letnú sezónu stále výborna cena.

Členstvo môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Letí sa v termíne 18-25.8.2021 na týždennú dovolenku – v stredu ráno odletíte a o týždeň neskôr doobeda sa vrátite naspäť.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie dostupné linky do Nice na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nice
od 30€
napr. 18-25.8.2021

Tip na ubytovanie

Studio Imperator Five stars holiday – ubytovanie len pár desiatok metrov od najznámejšej pláže v Nice. Za štúdiový apartmán na 7 nocí zaplatíte ako dvojica 544€ – 272€/osoba, 39€/osoba/noc. Dostupnú budete mať ubytovanie s klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania – dostupné sú stovky ďalších zariadení v Nice na tejto stránke.

Vstup do Francúzska a návrat na Slovensko

Na vstup do Francúzska je vyžadované buď očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 72 hodín. S meniacou sa situáciou sa však podmienky môžu meniť. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Nice

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)