LONDÝN z Bratislavy – výlet do Anglicka s letenkami od 30€!

Londýn, Big Ben

Októbrový výlet do hlavného mesta Veľkej Británie! Letenky do jedného z najväčších miest Európy poletíte z Bratislavy už od 30€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 30€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 40€.

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 18-23.10.2023. V stredu z Bratislavy odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť. Za rovnakú cenu sa dá letieť aj v o deň kratšom termíne 19-23.10.2023.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

POZOR! Nezabudnite, že na vstup do Veľkej Británie treba pas!

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Londýn
od 30€
napr. 18/19-23.10.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Bežne – čím bližšie je termín odletu, tým je ubytovanie drahšie. Preto sme si pre vás pripravili rovno aj tipy na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

London Visitors Hotel2* ubytovanie v Londýne vzdialené asi 550 metrov od múzea designu, hneď vedľa parku Holland a 150 metrov od stanice metra. Pri viac ako 500 hodnoteniach má priemer 8/10. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 554€ – 277,00€/osoba, 55,40€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky do Londýna

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)