LETO: Toskánsko z Viedne za super cenu 40€!

letenky z Viedne do Toskánska za 40€

Ďalšou destináciou, do ktorej Laudamotion zlacnil letenky je populárne talianske Toskánsko. Ak by ste si sem chceli zaletieť počas letných mesiacov, spiatočné letenky kúpite už za 40€!

Za túto cenu sú letenky dostupné na koniec júna/začiatok júla. Avšak aj počas zvyšku júla či počas augusta kúpite letenky za 45€. 

Všetky dostupné termíny nájdete v tomto kalendári termínov

Zobrať si so sebou bez priplácania navyše môžete 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg. Túto batožinu vám pred vstupom do lietadla odoberú a bude umiestnená v podpalubí. No stále musí spĺňať všetky podmienky príručnej batožiny(množstvo tekutín, neprítomnosť nebezpečných predmetov atd.)

Na palubu si so sebou môžete zobrať jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Pisa
40€
napr. 9-15.7.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Ak by ste si chceli prenajať auto napríklad vo vyššie uvedenom termíne 9-15.7.2018, ceny začínajú už na 131€ za auto na 6 dní.

To pri štvorici vychádza na pár desiatok eur a keď si zoberiete slobodu, ktorá vám to v cestovaní po Toskánsku dá…určite odporúčame.

Ponuky autopožičovní si na jednom mieste viete pozrieť napríklad na stránkach Rental Cars

Kde hľadať ubytovanie?

Výborným webom na hľadanie ubytovanie je  Booking.com. Nájdete na ňom väčšinu ubytovacích zariadení a môžete si ich navzájom porovnávať.

Taktiež občas hľadáme ubytovanie aj cez Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych. Ceny vedia byť často krát veľmi priaznivé a je to zase niečo iné ako bývať v hoteloch či hosteloch.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Pisy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

  1. Ďakujeme veľmi pekne za tip, vďaka Vášmu článku máme kúpené letenky na august a parádne ubytovanie 800 m od mora cez Airbnb za 330 EUR / týždeň / 4 osoby. Tešíme sa 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.