Letenky do Thajska s Qatar Airways od 429€

By: Nicolas Vollmer - CC BY 2.0

Snívate o návšteve Thajska? Prestaňte snívať a konajte! Naviac, keď sú k dispozícii také akcie ako dnes uvoľnila spoločnosť Qatar Airways. Najlacnejšie letenky začínajú na krásnych 429€!

Qatar Airways je pritom jedna z najlepších leteckých spoločností na svete vôbec. Za rok 2015 sa dokonca umiestnila na prvom mieste a teda aj samotný let bude zážitok sám o sebe. 

Letí sa z Budapešti, na ceste späť sa však vrátite na letisko vo Viedni.

Termíny sú dostupné v termínoch po letnej sezóne – od septembra do decembra. Počas novembra a hlavne počas decembra môžete očakávať v Thajsku veľmi pekné počasie. September a október neodporúčame. 

Lety sú s jedným(pomerne krátkym) prestupom v meste Doha. Do lietadla si môžete zobrať 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 30 kg. 

Kalendár termínov

Budapešť - Bangkok od 429€

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Bangkok

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?