Letenky do Thajska za 462€

ostrov v Thajsku
By: Chi King - CC BY 2.0

Dobrých ponúk na najbližšie mesiace, čo sa týka leteniek do Thajska už nie je mnoho. Leto sa blíži a cena leteniek pochopiteľne ide hore. Ak však máte stále záujem počas najbližších mesiacov letieť do Thajska, máme tu pre vás letenky s cenou už od 462€!

Ide o letenky spoločnosti Ukraine International Airlines pri odlete z Prahy. 

Termíny sú dostupné v termínoch počas mája, júna a júla 2016. Najlepšie počasie by ste mali zastihnúť na prelome mája a júna. 

Zobrať si so sebou môžete štandardnú podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg. 

Nižšie uvádzame kalendár termínov, ktorý je dostupný na českom Pelikan-e. Konkrétny termín však môžete zadať ručne priamo aj na slovenskom Pelikan-e.

Kalendár termínov

Praha - Bangkok od 462€

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Bangkok

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?