Výhodné letenky do Lisabonu od 59€!

By: Valdiney Pimenta - CC BY 2.0

Na Lisabon tu tak často akcie nemáme. Spoločností, ktoré lacno lietajú do hlavného mesta Portugalska až tak veľa nie je. Dnes tu však pre vás máme ponuka spoločnosti WizzAir, kedy za spiatočnú letenku zaplatíte iba 59€!

Cena platí ak ste členom Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena pre vás začína na 78€ za spiatočný let, každopádne za túto cenu to nekupujte. Viac sa vám oplatí – ak idete dvaja – kúpiť si jedno členstvo vo Wizz Discount Club za 30€ a ušetríte a obaja môžete letieť najbližší rok za akciové ceny. O Wizz Discount Club si prečítajte v našom článku.

Letenky za najnižšie ceny nájdete predovšetkým počas decembra 2016, prípadne dá sa letieť aj v skorších za nízke ceny, avšak s prestupom v nejakom európskom meste.

TIP: Sumu na stránkach WizzAir nechajte v maďarských forintoch. Ak to zmeníte na eurá, aplikujú na ňu (pre vás) nepríjemný kurz

Lety sú priame. Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať 1 príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Viac si prečítajte v našom článku.

Budapešť – Lisabon od 59€(9-14.december 2016)

Tip na ubytovanie

V Lisabone jednoznačne hľadajte ubytovanie na stránkach Airbnb.com. Sú tu ponuky, kedy si môžete rezervovať ubytovanie v centre mesta a zaplatíte zaň sumy, ktoré v iných mestách nenájdete ani mimo mesta. 

Mne sa páči táto ponuka, kedy za 5 nocí za izbu pre dvoch zaplatíte iba 126€ – 63€/osoba, 13€/osoba/noc. Nachádzať sa budete v centre mesta a ponuka je výborne hodnotená. 

Navyše, ak sa zaregistrujete cez náš link, získate vstupný bonus 15-30€!

Kompletnú ponuku ubytovania nájdete tu.

letenky Lisabon

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?