Lacné letenky do Toskánska už od 35€!

By: Jose A. - CC BY 2.0

Výlety do rôznych talianskych regiónov patria spolu s dovolenkami pri mori medzi najväčšie lákadlá pre cestovateľov plánujúcich návštevu tejto južnej krajiny na Apeninskom polostrove. Ak patríte presne medzi túto skupinu ľudí, máme pre vás dobrú správu. Za výlet do obľúbeného Toskánska – do Pisy, nemusíte zaplatiť viac ako 35€!

A to v prípade, že vám nevadí cestovanie v nie až tak príliš teplom apríli. Ak by ste však radšej cestovali v teplejších mesiacoch, počas mája sa viete dostať pri výbere správneho termínu na cenu do 50€, v júni potom stále na sumu na úrovni 50-60€. 

Ide o letenky od spoločnosti RyanAir a do talianskeho mesta Pisa lieta konkrétne z Budapešti. Pri letoch so spoločnosťou Ryanair, ak si za letenky pravdaže nepriplatíte, máte možnosť letieť s príručnou batožinou s rozmermi 55cm x 40cm x 20cm a maximálnou hmotnosťou 10 kg. Môžete si so sebou zobrať naviac taktiež menšiu tašku s rozmermi 35x20x20.

V samotnej Pise nezabudnite navštíviť námestie Piazza del Duomo so známou šikmou vežou. Vaše kroky môžu ďalej smerovať do historického mesta Sienna. Každopádne už pri ceste tam vás určite očarí aj okolitý toskánsky vidiek. A zabudnúť nemôžme pravdaže aj na Florenciu, na symbol umenia a architektúry v Taliansku, kde si každý, kto obľubuje pamiatky určite príde na svoje. 


Letenky do Toskánska(Pisa)

 Odlet: Budapešť Termín: 6-13.4.2016 |  Cena: od 35€

RezervovaťRezervovať cez Pelikan v slovenčine


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania vám bude stačiť jedna z nasledujúcich, nami odporúčaných, stránok:

Booking.com – obrovský portál s veľkou ponukou ubytovacích zariadení, kde by ste si celkom určite mali vybrať ubytovanie presne podľa vašich predstáv

Airbnb – možnosťou je aj využitie služieb miestnych hostiteľov cez web Airbnb

letenky Pisa

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?