Júnové letenky do Toskánska od 35€

Toskánsko architektúra
By: bvi4092 - CC BY 2.0

Taliansko pre cestovateľov neznamená iba príjemnú dovolenku pri mori plnú relaxu a oddychu. Mnoho cestovateľov sa radšej rozhoduje pre spoznávanie jednotlivých regiónov ako je napríklad aj populárne Toskánsko. Patríte medzi túto skupinu ľudí? Výborne, máme tu pre vás letenky už od 35€!

Hovoríme konkrétne o letenkách spoločnosti Ryanair, ktorá lieta pravidelne z Budapešti do Pisy za výborné sumy. 

Za najnižšie ceny sú letenky dostupné v júnových termínoch. Nie je ich však už mnoho – preto ak máte záujem, nemali by ste váhať príliš dlho. 

V cene takejto letenky máte možnosť zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg. Viac o tom píšeme v našom článku: Ryanair: Viete aké rozmery a váhu má mať batožina?

Po prílete do Pisy určite navštívte námestie Piazza del Duomo so známou šikmou vežou. Vaše ďalšie kroky po putovaní Toskánskom by mohli smerovať do historického mesta Sienna. Každopádne už pri ceste tam vás určite očarí aj okolitý vidiek. A zabudnúť jednoznačne nemôžme na symbol tohto regiónu – na Florenciu, centrum umenia a architektúry v Taliansku, kde si každý, kto obľubuje pamiatky určite príde na svoje.

Rezervovať

Budapešť - Pisa od 35€(8-15.jún 2016)

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Pisa

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?