GRAN CANARIA – letenky na Kanárske ostrovy od 20€!

Gran Canaria, Kanárske ostrovy

Po Lanzarote či Fuerteventura tu dnes máme pre vás tip na lacné letenky aj na ďalší Kanársky ostrov Gran Canaria. Spiatočné letenky s odletom z viedne sú dostupné od 20€!

Najlacnejšie letenky ponúka WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak ste teda pri predchádzajúcich tipoch dali na naše rady a máte ho už zakúpené, letenky vás budú stáť 20€.

Ak členstvo zakúpené nemáte, poletíte za stále veľmi dobrých 40€V takomto prípade je pre vás ale výhodnejšie kupovať letenky spolu s členstvom v jednej rezervácii. Členstvo stojí na rok pre dvojicu iba 30€, pričom pri kúpe leteniek sa vám zľava z členstva aplikuje aj na práve kupované letenky. Zaplatíte teda podobnú sumu, no navyše budete mať aj ročné členstvo Wizz Discount Club a na najbližšej letenke už len profitujete. Členstvo sa dá pridať k nákupu priamo pri rezervácii letenky.

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 6-13.12.2021. V pondelok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky na na tejto stránke

Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Gran Canaria
od 20€
napr. 6-13.12.2021

Tip na ubytovanie

Silken Saaj Las Palmas4**** ubytovanie v meste Las Palmas na Gran Canaria. Za 7 nocí tu dáte ako dvojica 540€ – 270€/osoba, 39€/osoba/noc. Má viac ako 1500 hodnotení s priemerom 8,6/10. Od pláže budete iba 20 metrov. Letisko sa nachádza 22km od Las Palmas.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania s desiatkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na Gran Canaria

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)