CYPRUS s odletom z Viedne – septembrové letenky už za 31€!

Nissi beach Cyprus
Nissi beach, Ayia Napa, Cyprus

Aj na Cyprus sa môžete pozrieť v prvej polovici septembra za veľmi slušnú cenu! Letenky z Viedne sú totižto dostupné už od veľmi dobrých 31€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad môžeme uviesť termín 8-12.9.2020. V termíne 1-5.9.2020 a 1-9.9.2020 viete kúpiť letenky za 51€, v termíne 8-15.9.2020 za 35€.

Kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Letieť sa dá aj z Bratislavy, no sú tam o niečo vyššie ceny za letenky. Na druhej strane ušetríte na doprave na letisko. Termíny pri Bratislavy si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak však batožiny potrebujete viac, dá sa za ňu priplatiť si.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Paphos
31€
8-12.9.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa viete dostať napríklad slovenskou autobusovou spoločnosťou Slovak Lines. Na viedenské letisko jazdí z Bratislavy takmer 20x denne, pričom jednosmerné lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€. Na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť lístky na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytko?

My odporúčame predovšetkým známy Booking.comMáme s nimi len tie najlepšie skúsenosti = nikdy sme nemali problém. Nájdete pritom na ňom veľkú väčšinu ubytovacích zariadení.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Paphosu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)