CHORVÁTSKO s odletom z Krakova – tam aj naspäť za 46€

Ryanair nám začne lietať z Krakova do Chorvátskeho mesta Zadar – a to znamená iba jedno. Lacnejšie letenky aj k Jadranskému moru. Hlavne keď Chorvátsko príliš veľa lacných liniek zo Slovenska a okolia nemá.

Zatiaľ sú výhodné letenky za 46€ dostupné na nadchádzajúcu jar – vhodné teda skôr pre tých z vás, ktorí chcú spoznať Chorvátsko ako také.

Najlacnejší termín je v strede apríla – 14-24.4.2019. Ak vás teda láka 10 dňové dobrodružstvo v Chorvátsku, niet nad čím váhať.

V tomto období sa minulý rok pohybovali teploty v Zadare cca medzi 18-27°C cez deň(väčšinou do tých 24°C, iba jeden deň to vystrelilo vyššie). To už je veľmi príjemná teplota.

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý stojí 6-10€/let a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Zadar
30€
14-24.4.2019

Koľko stojí prenájom auta?

V tomto období to ešte úplne na kúpanie nebude a teda si asi budete chcieť prejsť Chorvátsko ako také.

A na to je auto výborným pomocníkom. Hlavne keď si ho môžete požičať za úplne super ceny – tie začínajú už na 110€ za 10 dní. Parádička, nie?

Celú ponuku veľkého množstva autopožičovní si viete pozrieť napríklad na stránkach Rental Cars . Tento web vieme z vlastnej skúsenosti odporučiť – a bežne ho využívame, keď si chceme zarezervovať auto vopred cez internet.

Tip na ubytovanie

Guesthouse Marko – ubytovanie 45 kilometrov severne od Zadaru. Má výborné hodnotenia, 3***, parkovanie zdarma a za 10 nocí tu zaplatíte ako dvojica iba 242€ – 121€/osoba, 12,1€/osoba/noc.

Takýchto možností ubytovania je tu však v tomto období mnoho – celú ponuku s tisíckami zariadení si môžete pozrieť na tejto stránke.

letenky z Krakova do Zadaru

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?