BANGKOK bez prestupu – letenky na tento rok za 429€!

Thajsky chrám
By: Thangaraj Kumaravel - CC BY 2.0

Thajsko sa otvára aj pre turistov zo Slovenska a my tu pre vás máme rovno tip na letenky do hlavného mesta – Bangkoku. Spiatočné letenky z Viedne s jediným prestupom sú dostupné za 429€!

Termíny sú dostupné na obdobie od novembra do decembra 2021. Prípadne na jarné obdobie apríl – jún 2022. Všetky termíny nájdete na tejto stránke.

Treba povedať, že Thajsko bude zoznam krajín, z ktorých je možné k nim letieť pravidelne prehodnocovať. Je teda bezpečnejšie voliť skoršie termíny, povedzme na tento rok. No vždy je tu aj možnosť zmeny termínu, keby sa vyskytli nejaké neočakávané zmeny podmienok. Aktuálne je vstup voľný pre krajiny z celej EÚ.

Prestupuje sa iba jediný krát v Helsinkách. Tie sú zväčša veľmi krátke – okolo 2 hodín aj pri lete tam, aj pri lete naspäť.

V cene je možnosť zobrať si so sebou klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm + menšiu tašku s rozmermi 40 cm x 30 cm x15 cm. Dohromady môžu mať najviac 8kg. Ak by ste prípadne potrebovali aj podpalubnú batožinu, dá sa si za ňu samozrejme priplatiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bangkok
429€
november – december 2021

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Bežné ubytovacie zariadenia odporúčame hľadať na známych portáloch ako Agoda.com či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.

Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúka ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.

Podmienky vstupu do Thajska

Slovensko je aktuálne uvedené na zozname krajín, z ktorých je možné letieť do Thajska na účely turizmu bez karantény. Podmienky sú však viaceré – napríklad podmienka plného očkovania, test pred príletom aj po prílete či poistenie. Celé podmienky nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí tu

Plne zaočkované osoby sa na hraniciach preukazujú napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko. Všetci musia mať aj registráciu v eHranici.

letenky z Viedne do Bangkoku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?