Bangkok aj počas najlepšieho obdobia od 348€

Thajsko - chrám + more

Rozmýšľate nad cestou do Bangkoku? Dnes sa nám tu zjavila skvelá ponuka! Ak sa nebojíte prestupu prípadne návštevy Istanbulu, máme tu pre vás letenky s ktorými zaplatíte za spiatočný let do Thajska už od 348€!

Konkrétne je to možné vďaka ponuke leteckej spoločnosti Royal Jordanian, ktorá núka lety z Istanbulu do Bangkoku s návratom do Viedne za skvelú sumu 299€! 

Keď k tomu pribalíme ponuku Pegasus Airlines na lety z Budapešti do Istanbulu, dostaneme sa na krásnu sumu 348€, ktorá je pri letoch do Thajska skvelá. Navyše, ak vám nevyhovuje let z Budapešti, Pegasus lieta za o pár eur vyššiu sumu do Istanbulu aj z viedenského letiska!

Termíny na lety do Thajska sú dostupné od septembra 2016 do apríla 2017. Stačí si len vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. 

Zobrať si so sebou môžete okrem príručnej batožiny aj podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 30kg(pri Pegasuse do 20kg)

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Budapešť/Viedeň
Istanbul
48/53€
napríklad 6.3.2016
Istanbul-Bangkok
Bangkok-Viedeň
299€
september – apríl

Ubytovanie

V Thajsku hľadajte ubytovanie určite cez Booking. Ceny sú tu veľmi lacné, ponuka je na najväčších ubytovacích stránkach široká a máte istotu, že ste si ubytovanie zarezervovali cez overený portál.

Vždy si prezerajte pri zariadeniach recenzie. Ideálne keď ich tam je aspoň niekoľko desiatok. Nejaké tipy o tom ako vyhľadať lacné ubytovanie nájdete aj v našom článku:
https://www.letenkyzababku.sk/ako-najst-lacne-a-kvalitne-ubytovanie/

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno