AKCIA: Thajsko s Air France za 362€

Rozmýšľali ste nad cestou do obľúbenej juhovýchodnej Ázie? Thajsko patrí k tým najpopulárnejším krajinám nie len tejto oblasti. A my tu pre vás máme spiatočné letenky od Air France už za 362€!

Termíny sú dostupné hlavne na máj a jún 2017. V júni už sprchne trošku viac a treba rátať s tým, že občas proste zmoknete avšak máj je stále výborné obdobie na návštevu Thajska aj čo sa počasia týka.

Pri rezervácii treba zadať zľavový kod BLACK752 v treťom kroku rezervácie(Personal Information). 

zľavový kód air francePri výbere letov si dávajte pozor, aby ste zadali let s prestupom v Paríži Zľava je totižto uplatniteľná iba na lety Air France. Keď však vyhľadáte na stránke Air France lety, zobrazí vám to aj ponuky spoločnosti KLM s ktorou Air France spolupracuje. Ak zvolíte nesprávne lety, kód vám nebude fungovať.

Ak si to však pekne prejdete, nájdete let Air France s jediným veľmi krátkym prestupom v Paríži za vyššie spomenutú sumu.

Zľavový kód platí iba do zajtra 27.novembra 2016. So sebou si môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Bangkok
od 362€
3-18.máj 2017

Ubytovanie

Dávať vám konkrétne ponuky na ubytovanie je v tomto prípade asi zbytočné. Asi nikto neostane na jednom jedinom mieste a trasa každého z vás bude úplne iná – podľa toho čo preferujete.

Thajsko je čo sa ubytovania týka veľmi lacná krajina. Pri hľadaní ubytovania využite napríklad HotelsCombined.com, ktorý vám porovná jednotlivé ceny ubytovania a nemusíte tak jednotlivo prezerať ponuky na rôznych portáloch ako Booking či Agoda.

Pod „lacná“ myslíme skutočne lacná. Ubytko začína niekde na 4€/osoba/noc a do 10€/osoba/noc sa viete dostať úplne bežne(ak chcete ísť low-cost samozrejme)

letenky Bangkok 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno