AKCIA: Porto s Eurowings za 70€!

západ Slnka v Porte

Porto patrí k tým najoľbúbenejším mestám Európy a šanca, že budete po jeho návšteve z výletu sklamaní je skutočne minimálna. Spoločnosť Eurowings v aktuálnej promo akcii prišla so zaujímavou cenou na lety do tohto portugalského mesta, kedy za let tam aj naspäť zaplatíte spolu iba 70€!

To je cena, ktorej konkurenciou sú jedine letenky WizzAir-u s odletom z Budapešti. Pre mnohých je však odlet z Viedne omnoho dostupnejší a aj na Eurowings ako spoločnosť máme dlhodobo lepšie ohlasy.

Termíny za najnižšiu cenu sú dostupné na máj 2017. Termínov je viacero a zatiaľ si je z čoho vybrať. Kompletný kalendár termínov nájdete na tejto stránke (treba zadať ako odlet Vienna a ako prílet Porto a dať zobraziť kalendár)

Lety sú priame a za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55 x 40 x 23 cm a hmotnosťou 8 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 40 x 30 x 10 cm

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Porto
70€
napr. 13-17.5.2017

Tip na ubytovanie

Residencial Santo André – hotel v absolútnom centre mesta. Veľmi dobré hodnotenia od predchádzajúcich klientov a cena iba 120€ – 60€/osoba, 15€/osoba/noc.

Zaujímavé ponuky nájdete okrem toho aj na Airbnb.com, kde sa nachádzajú ponuky miestnych. Ak vám nejde príliš o komfort, môžete skúsiť túto ponuku kde za 4 noci zaplatíte dvaja iba 90€ – 45€/osoba, 11,25€/osoba/noc.

TIP: Nie si ešte na Airbnb? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Porto

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?