8 nocí na Ibize cez letné prázdniny od 644 EUR. Letenky plus ubytovanie s raňajkami

Čo vidieť na Ibize
Ibiza

Vyberte sa na nádhernú dovolenku na Ibizu, jednu z najživších a najkrajších ostrovných destinácií! S letenkami za 124 EUR a ubytovaním na 8 nocí za 644 EUR, vaša celková dovolenka vyjde na 768 EUR za ubytovanie s raňajkami a letenkami z Viedne v top júlovej sezóne na 8 nocí!

Rezervujte si Letenky a ubytovanie v predstihu

  • Termín: 16-24. júl (8 nocí cez letné prázdniny!)
  • Letenky: za 124 EUR s Ryanair
  • Ubytovanie s raňajkami v dobre hodnotenom hoteli za 644 EUR na osobu na 8 nocí. Ubytovanie má bezplatné storno – rezervujte si ho ešte dnes. Ceny pôjdu v sezóne hore.

Hostal Mar y Huerta na Ibize, umiestnený priamo na zlatej pláži Es Canar, ponúka príjemný pobyt v rodinnej atmosféře. Užite si relax pri hotelovom bazéne s bezplatnými lehátkami a slnečníkom, kde slnečné dni plynú pokojne. Pre deti je tu ihrisko a zábavné aktivity pri bazéne.

Rezervujte si aj auto

Prenajmite si auto v predstihu s bezplatným stornom (ceny budú stúpať) na Discovercars – porovnávači autopožičovní priamo na letisku. auto na cenú dovolenku vychádza aktuálne na 188 EUR alebo 245 aj s plným poistením.

Ibiza je nielen o slávnych plážových párty, ale aj o kúzelných zákutiach, bohatej histórii a úchvatnej prírode. Objavujte skryté pláže, starobylé mestečká a vychutnávajte si stredomorskú kuchyňu v miestnych reštauráciách. Táto dovolenka je perfektnou kombináciou relaxu a zábavy v jednom z najkrajších kútov Stredozemného mora.

Iné termíny leteniek na ibizu? Prezrite si dostupné kalendáre:

8 nocí na Ibize cez letné prázdniny od 644 EUR. Letenky plus ubytovanie s raňajkami
Viedeň
Ibiza
65€
8 nocí na Ibize cez letné prázdniny od 644 EUR. Letenky plus ubytovanie s raňajkami
Viedeň
Ibiza
169€

8 nocí na Ibize cez letné prázdniny od 644 EUR. Letenky plus ubytovanie s raňajkami 8 nocí na Ibize cez letné prázdniny od 644 EUR. Letenky plus ubytovanie s raňajkami 8 nocí na Ibize cez letné prázdniny od 644 EUR. Letenky plus ubytovanie s raňajkami

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.