3v1 | Londýn + Edinburgh + Dublin spolu za 52€

Londýn, Edinburgh, Dublin - letenky už za 52€!

Dnes tu pre vás máme ďalšiu veľmi zaujímavú kombináciu leteniek! Uvidíte Londýn, Edinburgh a Dublin a letenky vás budú stáť dohromady iba 52€!

Celý výlet začína 26.1.2019 kedy letíte z Bratislavy do Londýna. Tam pobudnete do 30.1.2019, kedy letíte do Edinburghu. 2. februára vás čaká let z Edinburghu do Dublinu a nakoniec 6.2.2019 letíte do Viedne.

Uvidíte teda Anglicko, Škótsko a Írsko. Super nie? Za takúto cenu!

U Laudamotion máte už v cene aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Ak by ste si však takúto batožinu chceli so sebou zobrať u Ryanair-u , treba si doplatiť ešte priority boarding – to je cca 6-10€ za let. Ináč by ste mali povolenú iba batožinu 40x25x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Londýn
15€
26.1.2019
Londýn
Edinburgh
8€
29.1.2019
Edinburgh
Dublin
14€
2.2.2019
Dublin
Viedeň
15€
6.2.2018

Kde hľadať ubytovanie?

Vo veľkej väčšine prípadov vieme odporučiť hlavne nasledujúce dva weby:

  • Na rezerváciu klasických ubytovacích zariadení máme radi Booking.com. Ide o jeden z najväčších portálov vôbec. Často krát má tu najnižšiu cenu a hlavne sme s nimi nemali nikdy žiaden problém. To je celkom dôležitý faktor – spoľahlivosť.
  • A ak by ste nenašli to čo ste hľadali na Bookingu, pozrite sa ešte na Airbnb.com. Je tu kopec iných ponúk – tentokrát od miestnych, ktorí ponúkajú izby/byty/domy na prenájom. Výborný zdroj ďalšieho množstva ponúk.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Londýnaletenky z Londýna do Edinburghuletenky z Edinburgh-u do Dublinuz dublina do viedne - letenky

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)