ZÁHREB z Bratislavy – letný predĺžený víkend s letenkami za 29€!

Záhreb, Chorvátsko

Augustový predĺžený víkend v Záhrebe! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Bratislavy do hlavného mesta Chorvátska s letenkami už za 29€!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 26-29.08.2023. V sobotu z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

To znamená, že ak nerobievate cez víkendy, stačiť vám bude 1 deň dovolenky. Sobotu, nedeľu dovolenku nebudete potrebovať a 29.08.2023 je štátny sviatok.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Záhreb
29€
napr. 26-29.08.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Hotel Sliško3* ubytovanie s dobrou polohou v Záhrebe s viac ako 800 hodnoteniami s priemerom 8,6/10. Izby majú klimatizáciu, vlastnú kúpeľňu, TV aj WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 310€ – 155,00€/osoba, 51,67€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Záhrebu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?