TORONTO BEZ PRESTUPU – jesenný výlet s letenkami za 529€!

Kanada , Niagarské vodopády

Jesenný výlet do dychberúcej Kanady! Máme tu pre vás tip na akciové letenky Air Canada už za 529€ za let tam aj naspäť dohromady!

Najväčšou výhodou týchto leteniek je nulový počet prestupov. Letí sa priamo – vo Viedni nastúpite a vystúpite až vo Viedni.

Termíny sú dostupné v niekoľkých dátumoch počas októbra 2023. Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke(ukazuje aj ďalšie termíny počas neskoršej jesene či zimy, no tie nám nefungovali)

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu – 1 ks príručná batožina do 10 kg(55cm x 40cm x 23cm) + 1 ks príručná batožina do 2 kg(43cm x 33cm x 16cm).

128km od Toronta sa nachádzajú aj svetoznáme Niagarské vodopády. Oplatí sa navštíviť ak budete do Toronta cestovať.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Toronto
529€
október 2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Viedne do Toronta

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?