TIP: IRÁN s odletom z Prahy už za 189€!

mešita Jame abbasi, Irán

Ak patríte k cestovateľom, ktorí radi spoznávajú nové kultúry, máme tu pre vás tip na lacné letenky do Teherán-u v Iráne. Za let tam aj naspäť s odletom z letiska v Prahe zaplatíte iba 189€!

Irán je aj napriek nestabilnej situácii v niektorých okolitých krajinách veľmi bezpečnou krajinou na cestovanie. U mnohých ľudí, ktorí v Iráne boli by ste počuli vety typu „Cítil som sa bezpečnejšie ako v Európe“ či „V bezpečnejšej krajine som ešte nebol. A to bez preháňania.

Letí sa so spoločnosťou Ukraine International Airlines a termíny za najnižšie čiastky sú dostupné na mesiace od apríla do septembra 2018.

Najlacnejšie letenky kupujte práve na webe ukrajinskej spoločnosti – TU. Kalendár termínov, kde sú však ceny o niečo vyššie si môžete pozrieť na tejto stránke. Na nej si vyberte termín a následne kúpte na webe Ukraine International Airlines.

Prestupovať budete jeden krát v Kyjeve. Najlacnejšie letenky sú bez možnosti zobrať si so sebou podpalubnú batožinu – v cene máte iba príručnú. Ak však potrebujete aj podpalubnú batožinu, tarifu s podpalubnou batožinou kúpite za 205€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Teherán
189€
apríl – september 2018

Kde zohnať informácie pred cestou do Irán-u?

Irán nie je klasická cestovateľská destinácia – minimálne pre Slovákov určite nie. Preto ani tých informácii nie je po internete až tak veľa.

Veľmi dobrý článok nájdete na Travelistan-e od Martina navrátila v tomto článku.

O Irán-e napísali článok aj Janka z webu Travelhacker.me, prečítať si ho môžete na tejto stránke.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.