TALIANSKO: Bologna počas JÚLA s letenkami už za 49€!(+ tip ako sa dostať do Florencie)

Bologna, staré mesto

Do Bologne si môžete zaletieť aj počas turisticky najobľúbenejších mesiacov „za babku“! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Bratislavy do Bologne aj počas júla, ktoré kúpite už za 49€!

Za najnižšiu čiastku je dostupný jeden jediný termín 8-11.7.2018. Vysoko odporúčame v prípade záujmu rezervovať čím skôr, aby vám ich niekto nevyfúkol.

Dobré ceny nájdete aj v termínoch na jún a ak máte chuť letieť na jar, letenky sú ešte podstatne lacnejšie. Kalendár termínov s konkrétnymi termínmi si môžete pozrieť na tejto stránke.

Vo všetkých prípadoch si so sebou môžete bez príplatku zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg, ktorú vám pri bráne uložia do podpalubia a na palubu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Bologna
49€
8-11.7.2018

Spravte si aj výlet do Florencie!

FlixBus pravidelne jazdí medzi Bolognou a Florenciou! Jednosmerné lístky kúpite už od 5€. Záleží kedy počas dňa máte v pláne do Florencie cestovať.

Pri vyššie uvedenom termíne môžete ísť do Florencie už 8. júla, celý nasledujúci deň strávite vo Florencii a 9. júla večer pôjdete späť do Bologne. Takýto spiatočný lístok vás bude stáť 18€.

Prípadne ak vás Bologna až tak nezaujíma, môžete ostať vo Florencii až do 10.júla a večer pred pol siedmou nasadnúť na autobus späť do Bologne. Za takýto spiatočný lístok v termíne 8-10.7.2018 zaplatíte rovnako tak 18€.

Prejsť na stránky FlixBus – u

Tip na ubytovanie

Dajme tomu, že využijete možnosť a pôjdete sa pozrieť aj do Florencie a noc z 8-9.júla strávite vo Florencii a nasledujúce dve potom v Bologni.

Ubytovanie vo Florencii

Izba cez Airbnb.com – lacná možnosť ako sa ubytovať v centre Florencie. Za noc tu zaplatíte dvaja 51€ – 25,5€ / osoba

Ubytovanie v Bologni

Dolci Songi Vintage – populárne ubytovanie v Bologni. Za dve noci tu zaplatíte ako dvojica 98€ – 49€/osoba, 24,5€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Bologne

letenky Florencia

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.