ŠVAJČIARSKO na LETO 2019 – z Debrecína iba za 19€!

letenky z Debrecína do švajčiarska

Ak je práve Švajčiarsko krajina, ktorú by ste si chceli v lete prejsť, máme tu pre vás TIP na spiatočné letenky do Bazileja.

Spoločnosť WizzAir totižto ponúka letenky z Debrecína aj na LETNÉ PRÁZDNINY za super cenu 19€ za let tam aj naspäť dohromady!

Na svoje si teda príde hlavne východ Slovenska, ktorý to do tohto maďarského mesta nemá príliš ďaleko.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 10-17.7.2019. 

Zobrať si so sebou budete môcť iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste chceli aj väčšiu batožinu 50x40x23cm navyše, treba si priplatiť priority boarding, ktorý vás bude stáť 24€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Debrecín
Bazilej
19€
10-17.7.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Švajčiarsko nepatrí k najlacnejším krajinám. Treba teda rátať s tým, že letenku síce lacnú mať budete, ale v Švajčiarsku pravdepodobne miniete celkom veľa.

Na rezerváciu ubytovania vieme odporučiť dva portály – Booking.comAirbnb.com. V prvom prípade ide o obrovský portál, kde nájdete hotely, hostely, apartmány na prenájom. V druhom prípade ide o portál, kde nájdete ponuky miestnych – na nejakú tú izbu, byt ktorý aktuálne nepoužívajú a podobne

TIP: A ak ste o Airbnb ešte nepočuli a chceli by ste ich vyskúšať – ak sa zaregistrujete cez tento link na účet vám pribudne vstupný bonus 15-30€! Áno. Len tak.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Debrecína do Bazileja

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?