ŠPANIELSKO: Madrid s odletom z Bratislavy už za 43€

By: Felipe Gabaldón - CC BY 2.0

Pred asi týždňom spoločnosť Ryanair ponúkala letenky z Bratislavy do Madridu za parádnu sumu 34€ za let tam aj naspäť dohromady. Následne najnižšie ceny stúpli na klasické hodnoty medzi 50-60€ za spiatočný let a dnes opäť klesli na cenu uvedenú v nadpise článku – na 43€.

Ak teda máte chuť na januárový výlet do Španielskej metropoly, cena 43€ je na Madrid jedna z najlepších za posledné mesiace, možno aj rok.

Ja keď som letel pred niečo vyše rokom do Madridu, stáli ma letenky asi 45€ a aj to som sa musel vracať z Madrid-u do Budapešti a nie do Bratislavy.

Za najnižšiu sumu je dostupný jediný kratší termín – 15-19.1.2018. Všetky termíny s konkrétnymi cenami si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Madrid
43€
15-19.1.2018

Tip na ubytovanie

Izba cez portál Airbnb.com – veľmi lacná možnosť ako sa ubytovať v centre Madridu. Za 4 noci zaplatíte dvaja iba 128€ – 64€/osoba, 16€/osoba/noc. Ubytko ma okrem iného aj viac ako 300 hodnotení pričom veľká väčšina je veľmi kladných.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Madrid

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.