ŠPANIELSKO: Madrid s letenkami od 25€

Madrid, Palacio Real

Čo poviete na výlet do hlavného mesta Španielska? Vďaka akcii spoločnosti WizzAir máme aktuálne možnosť nakupovať letenky do Madridu už od 26€!

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 41€. Odporúčame si však členstvo kúpiť – hlavne ak cestujete často vo dvojici. Len pri tejto ponuke vás členstvo pre vás a jednu ďalšiu osobu bude stáť 30€ a za letenky zaplatíte následne 2×25€ čo je spolu 80€ a navyše môžete najbližší rok kupovať letenky za zlacnené sumy. Normálne by ste bez členstva kupovali dve letenky za 82€. Viac o Wizz Discount Club si môžete prečítať v našom článku TU

Za najnižšiu cenu je aktuálne dostupný jediný termín počas februára – 8-13.2.2017. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg.

Z Bratislavy sa do Madridu lieta taktiež – so spoločnosťou Ryanair. Letenky sú však aktuálne cenovo vyššie. Za spiatočný let v termíne 6-10.3.2017 zaplatíte 66€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Madrid
od 25€
8-13.2.2017

Tip na ubytovanie

Z vlastnej skúsenosti môžeme odporučiť Apartamentos LG45 ak budete cestovať vo štvorici. Až na haprujúcu Wi-Fi bolo všetko v úplnom poriadku a poloha je proste neskutočná. Nachádzať sa budete priamo v centre mesta. Za 5 nocí by ste tu zaplatili spolu 348€ – 87€/osoba, 17,4€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Madrid

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?