Španielske Alicante s letenkami od 99€

prístav v Alicante
By: decar66 - CC BY 2.0

Ak rozmýšľate nad júnovou dovolenkou v jednej z európskych krajín, máme tu pre vás jeden návrh. Spoločnosť flyNiki ponúka zaujímavé letenky do čím ďalej tým viac obľúbeného Alicante s cenou už od 99€!

Mesto Alicante sa nachádza na juhovýchode Španielska, niečo viac ako 150 kilometrov južne od Valencie. 

Odlet z Viedne za najnižšiu cenu je dostupný iba v jeden dátum a to 7.júna 2016. Lety späť sú potom dostupné o 1-3 týždne neskôr. 

Keďže je odlet možný iba v jeden termín, je možné, že sa letenky v blízkej dobe vypredajú.

So sebou si môžete za najnižšiu cenu letenky zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55x40x23cm a hmotnosťou 8 kg. Podpalubná batožina nie je v cene.  

Kalendár termínov

Viedeň - Alicante od 99€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Alicante

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno