SICÍLIA z Bratislavy – last minute letenky na týždeň za 30€!

Výlet na Sicíliu v Taliansku! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Bratislavy do Trapani za 30€ za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 14-21.05.2025. V stredu z Bratislavy odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Teploty hlásia okolo 20°C. Bude to teda skôr počasie na spoznávanie ostrova ako na kúpanie. Niekedy aj v máji vyskočia teploty vysoko, niekedy to zase vyzerá takto.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Trapani
30€
napr. 14-21.05.2025

Tip na ubytovanie

La Tonnara di Bonagia Resort

4* ubytovanie len 19 kilometrov od letiska v Trapani a pár minút chôdze od pláže. Dostupnú budete mať izbu Comfort s vlastnou kúpeľňou, TV, klimatizáciou, WiFi + raňajky sú už v cene. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 717€ – 358,50€/osoba, 51,21€/osoba/noc.

Požičanie auta

V termíne 14-21.05.2025 si viete požičať auto od 146€ aj s poistením. To pri dvojici vychádza na 73,00€/osoba, 10,43€/osoba/deň. Pri štvorici 36,50€/osoba, 5,21€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?