Sicília s odletom z Bratislavy za 40€

Sicília - mesto a za ním hory

AKTUALIZÁCIA 24.1.2017: Po piatich dňoch nám cena klesla ešte nižšie – na 40€/letenka!

Ceny leteniek do stredomorských destinácii idú poslednú dobu na jar 2017 celkom dole. Mali sme tu lacné letenky na Cyprus či Krétu a dnes prinášame výhodné letenky aj na Sicíliu. Za spiatočný let s odletom z Bratislavy nemusíte zaplatiť viac ako 45€!

Za túto cenu je aktuálne dostupný jediný termín na prelome marca a apríla – 26.3-6.4.2017. Za 47€ je potom dostupný neskorší čisto aprílový termín 16-27.4.2017.

Všeobecne však išli ceny celkom dole. Kompletný kalendár termínov si môžete pozrieť na týchto stránkach

Za najnižšiu cenu máte možnosť zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Trapani
40€
26.3-6.4.2017

Ubytovanie

Sicília nie je v takomto nesezónnom období vôbec drahá. Spoznávanie tohto populárneho stredomorského ostrova nemusí byť teda s lacnými letenkami a výhodným ubytovaním vôbec finančne náročné.

Ceny začínajú niekde na 9€/osoba/noc . Najlepšie ceny hotelov, hostelov hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, ktorá združuje ponuky z rôznych rezervačných portálov. Prejdite si určite aj Airbnb.com, webový portál ponúkajúci možnosť miestnym prenajímať izby, apartmány, byty či domy. 

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno