Portugalský región ALGARVE – tam aj späť spolu už za 30€!

Čo by ste povedali na jarný výlet do obľúbeného Portugalska? Na juhozápad Pyrenejského polostrova si môžete zaletieť vďaka dnešnej super cene spoločnosti Laudamotion.

Spiatočné letenky s odletom z Viedne do mesta Faro v regióne Algarve sú momentálne dostupné za 30€.

Za túto cenu poletíte na dlhší termín v prvej polovici apríla –  4-14.4.2019.

Ak by ste však chceli letieť na kratšie alebo počas iného termínu, pozrite si kalendár termínov na tejto stránke.

Zobrať si bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x20x25cm. V prípade, že by ste však potrebovali batožiny viac, odporúčame si dokúpiť priority boarding. Stáť vás bude za let tam aj naspäť dokopy asi 20€ a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 40x25x20cm. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Faro
30€
4-14.4.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Portugalsko je na lacný prenájom auta veľmi dobrá krajina. V uvedenom termíne 4-14.4.2019 si viete požičať auto už od 94€.

To keď ešte rozrátate napríklad medzi štvoricu, tak sa dostanete na čiastku niekde okolo 24€/osoba. To je za auto na 10 dní úplne super.

Ponuky autopožičovní si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars . Sami sme cez nich niekoľko krát požičiavali auto a všetko prebehlo bez problémov.

Kde nájdete ubytovanie?

Portugalsko rovnako tak nie je veľmi drahou destináciou ani čo sa týka ubytovania. Nie sú to teda balkánske ceny, no nie je to ani Londýn či Francúzsko.

Teraz v apríli navyše ešte nie je v Portugalsku toľko turistov – tak aj ceny sú o niečo nižšie a vyťaženosť ubytovacích zariadení nie je taká vysoká.

Osobne odporúčame z vlastnej skúsenosti pozrieť 2 weby – známy portál z ubytovacími zariadeniami Booking.com a ponuky miestnych na Airbnb.com

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

letenky z Viedne do mesta Faro

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?