Portugalský región ALGARVE – letenky z Viedne už od 33€!

pobrežie v regióne Algarve, Portugalsko

A čo by ste povedali na výlet do obľúbeného regiónu na juhu Portugalska, do regiónu Algarve? Najlacnejšie letenky sú dnes totižto dostupné už od 33€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a za 33€ sú dostupné letenky do Faro v regióne Algarve pre členov tzv. Wizz Discount Club, za 53€ pre nečlenov.

Členstvo môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Najlacnejšie letenky nájdete momentálne na prelom júna/júla 2021 – s odletom v utorok 29.6.2021 a návratom o týždeň 6.7.2021.

Do mesta Faro sa však dá letieť viacerými leteckými spoločnosťami. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Faro
od 33€
29.6-6.7.2021

Vstup do Portugalska a návrat na Slovensko

Pri vstupe do Portugalska musia mať všetci cestujúci negatívny výsledok RT-PCR testu nie staršieho ako 72 hodín. Ag testy nie sú uznávané a momentálne neposkytuje iný režim vstupu ani očkovanie.(Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu)

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Mira Parque – ubytko so skvelými hodnoteniami(9,1/10), len 900 metrov od pláže a 20 kilometrov od letiska vo Fare. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 504€ – 252€/osoba, 36€/osoba/noc. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, WiFi, vlastnou kúpeľňou, balkónom a TV.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v regióne Algarve, kde sú na výber stovky zariadení, na tejto stránke.

letenky z Viedne do mesta Faro

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?