Portugalský región ALGARVE – augustové letenky z Viedne od 23€!

pobrežie v regióne Algarve, Portugalsko

Aj do regiónu Algarve na juhu Portugalska sa dajú kúpiť lacné letenky ešte na toto leto. Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú momentálne dostupné už od 23€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir členom tzv. Wizz Discount Club v termíne 31.8.-7.9.2021. Ak členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť 43€.

Prípadne sa dá letieť aj v čisto augustovom termíne – 24-31.8.2021. V utorok odletíte a o týždeň neskôr v utorok sa vrátite naspäť. Členovia WDC majú letenky v tomto termíne za 30€, nečlenovia za 40€.

O členstve Wizz Discount Club si môžete prečítať viac v našom článku.

Prípadne si môžete pozrieť linky do mesta Faro aj z iných letísk či od iných leteckých spoločností na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Algarve(Faro)
od 30€
24-31.8.2021
Viedeň
Algarve(Faro)
od 23€
31.8-7.9.2021

Tip na ubytovanie

Apartamentos Pescadores – štúdio s výhľadom na more, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV. Predchádzajúci dovolenkári ho hodnotia veľmi vysoko – 8,6/10, za polohu dokonca až 9,8/10. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 572€ – 286€/osoba, 41€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v regióne Algarve s tisíckami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Portugalska a návrat na Slovensko

Na vstup do Portugalska je potrebné byť zaočkovaný alebo mať negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín, antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo mať potvrdenie o prekonaní ochorenia v posledných 180 dňoch. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Fara

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?