PORTUGALSKO: Júnový Lisabon s letenkami od 68€

Lisabon , Portugalsko - Torre de Belém

Západná metropola Pyrenejského polostrova patrí k tým najobľúbenejším európskym mestám. Úprimne, za celý ten čas čo pre vás hľadáme lacné letenky sme nemali ani jeden negatívny feedback, čo sa týka výletov do Lisabonu. Dnes máte možnosť naplánovať si sem výlet aj vy – máme tu pre vás tip na lacné letenky, ktorých cena začína na 68€!

Ide o letenky spoločnosti WizzAir s odletom z Katovíc a cena platí pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena leteniek pre vás začína na 88€. Členstvo si však určite kúpte. Pre dvojicu stojí iba 30€/rok a umožňuje vám po celý tento rok nakupovať letenky WizzAir-u za nižšie ceny(15-20€)

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný termín počas júna 2017 – 4-7.6.2017. Odporúčame s rezerváciou v prípade záujmu neváhať príliš dlho. Aj v tomto termíne sú za spomenutú čiastku dostupné len posledné letenky.

WizzAir vám umožňuje zobrať si bez príplatku so sebou príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Na tých pár dní sa do toho dá zmestiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Lisabon
od 68€
4-7.6.2017

Tip na ubytovanie

Soria – zariadenie so skvelou polohou v Lisabon-e. Za 3 noci tu zaplatíte dvaja 126€ – 63€/osoba, 21€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Lisabon

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.