PORTUGALSKO: Júnový Lisabon aktuálne už od 52€!

Spravte si počas júna výlet do obľúbeného portugalského Lisabonu. Dnes tu pre vás máme tip na letenky s cenou už od 52€!

Za takúto sumu ponúka WizzAir letenky pre členov svojho klubu Wizz Discount Club. Ak nás sledujete pravidelne viete, že pri veľkej väčšine letov odporúčame mať toto členstvo zakúpené. Pre dvojicu stojí na rok iba 30€ a získate tým slušné zľavy na letenky tejto spoločnosti – bežne 15-20€ na jednu spiatočnú letenku. Pri týchto letoch do Lisabonu by ste inak platili 71€ ako nečlen.

Z kratších termínov je dostupný jediný júnový za najnižšiu cenu – 13-18.6.2018. Odporúčame rezervovať čo najskôr. Najlacnejších leteniek nie je mnoho a keď sa vykúpia, cena pôjde nahor.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Lisabon
od 52€
13-18.6.2018

Tip na ubytovanie

Voyage Guest House – ubytko v absolútnom centre Lisabon-u, pri ktorom za 5 nocí zaplatíte ako dvojica iba 235€ – 117,5€/osoba, 23,5€/osoba/noc.

Alebo si pozrite kompletnú ponuku ubytovania s viac ako 700 zariadeniami na tejto stránke. Neváhajte však dlho. Už teraz je na tento termín v Lisabon-e toho strašne moc vypredaného.

Voyage Guest House v Lisabone letenky z Budapešti do Lisabonu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)