Na skok do Atén v jarných mesiacoch od 50€

Atény a jeho pamiatky
By: piet theisohn - CC BY 2.0

Máte radi grécku kultúru? Chceli by ste zájsť na výlet do Atén? Naplánujte si už dnes svoj výlet na jeden z jarných mesiacov. Za spiatočné letenky zaplatíte už od 50€.

Pripravili sme si pre vás 2 termíny. Jeden na apríl s odletom z Budapešti a jeden na máj s odletom z Bratislavy. Pri oboch letoch strávite v Aténach približne dva dni čistého času. Dostatok času na navštívenie pre vás najdôležitejších miest, ktoré by ste v Aténach chceli spoznať. 

Ide o lety so spoločnosťou RyanAir. Za podobné ceny sa dá letieť aj v skorších mesiacoch(napríklad na prelome januára a februára), každopádne počas apríla či mája sú tie teploty predsa len príjemnejšie. Ak by ste chceli letieť počas letných prázdnin, tam sa ceny aktuálne pohybujú od 100€. 


Letenky z Bratislavy do Atén

 Odlet: Bratislava |  Termín: 17.5.-19.5..2016 |  Cena: 50€

Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk za 58€

letenky Atény


Letenky z Budapešti do Atén

 Odlet: Budapešť |  Termín: 15.4-17.4.2016 |  Cena: 56€

Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk za 60€


Ubytovanie

Chcete si rezervovať ubytovanie online? Využite online službu booking.com. Pri veľkom množstve zariadení platíte až na mieste a storno vás nestojí nič. 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.