Na výlet do portugalského regiónu Algarve – letenky už od 41€!

Dnes nám tu opäť vyskočila lacná cena za spiatočný let do regiónu Algarve od spoločnosti WizzAir. Ak by ste si chceli spraviť na pár dní výlet do jedného z najkrajších regiónov Pyrenejského polostrova, spiatočné letenky kúpite už od 41€!

Za túto sumu ponúka WizzAir letenky z Budapešti pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak členom ešte stále nie ste, určite odporúčame tak urobiť. pre dvojicu stojí dohromady iba 30€ na rok a počas celého tohto roka budete môcť nakupovať letenky WizzAir-u za znížené ceny.  Už po prvom výlete na tom iba profitujete. Konkrétne tieto letenky by ste kupovali ako nečlen za 62€.

Dostupný je termín v strede mája 2018 – 12-19.5.2018.

Zobrať si so sebou bez príplácania môžete jeden kus príručnej batožiny, ktorá môže vážiť maximálne 10kg a mať rozmermi 55x40x23cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Faro
od 46€
12-19.5.2018

Tip na lacné ubytovanie

The Story Guest House – populárne ubytovanie priamo vo Fare. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 315€ – 157,5€/osoba, 22,5€/osoba/noc. V cene máte pritom aj raňajky!

Alebo si pozrite ďalších viac ako 30 možností ubytovania v meste Faro na tejto stránke.

letenky z Budapešti do Fara

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.