MULTI-CITY Portugalsko: Let do Lisabonu, návrat z Fara od 47€

Rozmýšľate, že by ste si vyrazili na cestu do Portugalska? Ak vám ide aj o spoznávanie krajiny ako takej a nie len o návštevu tých najväčších miest, zaujať by vás mohla ponuka letov do Lisabonu s návratom z Fara už od 47€!

Z Budapešti priletíte 20.3.2017 do Lisabonu a máte 12 dní na to, aby ste si podľa vlastných predstáv prešli trasu až na juh do Fara odkiaľ odlietate 1.4.2017 späť do Budapešti. Za najnižšiu cenu je dostupný iba tento jediný termín.

Cena platí iba pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena pre vás začína na 66€ za spiatočný let. Ak však plánujete cestovať napríklad vo dvojici a členstvo nemáte, odporúčame vám si ho zakúpiť. V celkovom prepočte vás to bude stáť menej a naviac budete môcť nakupovať letenky WizzAir najbližší rok za nižšiu cenu. Viac o tom píšeme v tomto našom článku.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Ak potrebujete väčšiu, dá sa samozrejme priplatiť(členovia WDC majú zľavy aj na dodatočnú batožinu).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Lisabon
od 29,5€
20.3.2017
Faro
Budapešť
od 17,5€
1.4.2017

Ubytovanie

Portugalsko patrí k tým lacnejším európskym západným krajinám. Ceny tu začínajú niekde na 10-20€/osoba/noc. Záleží, kde konkrétne sa momentálne nachádzate.

Pri rezervácii odporúčame prejsť ponuky na HotelsCombined.com, ktorý vám porovná ceny ubytovacích zariadení naprieč rezervačnými portálmi. Pozrite si tiež aj ponuky miestnych na Airbnb.com, kde sa nachádzajú často krát veľmi výhodné ponuky.

TIP: Nie si ešte na Airbnb.com? Zaregistruj sa cez nás a získaš vstupný bonus 15-30€ -> REGISTRÁCIA

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Lisabonletenky z Faro do Budapešti

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?