Miláno: Letenky + ubytovanie na 3 noci za 76€!

By: Kevin Poh - CC BY 2.0

Chceli by ste niekam vycestovať, ale aktuálne si nemôžete dovoliť ísť preč na dlhšiu dobu? A čo tak si urobiť v druhej polovici júna krátky výlet napríklad do Milána? 

Nepýtame sa to len tak! Našli sme pre vás výhodnú ponuku leteniek a ubytovania, kedy za obe zaplatíte pri trojdňovom výlete do metropoly Talianska iba 76€ za osobu! 

Letenky do Milána

Do Milána sa viete dostať veľmi lacno vďaka spoločnosti WizzAir, ktorá sem lieta z Budapešti.

Vybrali sme pre vás termín 23-26. jún 2016, kedy za spiatočnú letenku zaplatíte iba 40€(v prípade, že máte členstvo Wizz Discount Club tak iba 29€)

Ak by ste však mali záujem stráviť v Miláne viac času, dostupný je aj termín 23-28. jún, kedy za letenky zaplatíte dokonca iba 30€(v prípade členstva vo WDC iba 19€)

Najlacnejšie letenky umožňujú iba cestovanie s príručnou batožinu, ktorá môže mať najviac 10 kg a rozmery 42x34x25cm.  Viac informácii nájdete tu

Rezervovať

Budapešť - Miláno za 40€(23-26.6.2016)

Ubytovanie

Najlacnejšie ponuky na ubytovanie nájdete na stránkach Booking.com, kde hlavne zariadenia, ktoré majú dostupné posledné izby v daný termín ponúkajú možnosti ubytovania za najnižšie ceny. 

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie v „Star Hostel San Siro Fiera„, kde za trojlôžkovú izbu v termíne 23-26.jún 2016 zaplatíte iba 109€, čiže 36€ na osobu. Táto suma je zľavnená o 51% a dostupná je posledná izba.

Ďalším príkladom môže byť ubytovanie v „Affittacamere la Felicita„, kde za dvojlôžkovú izbu s Wi-Fi zaplatíte iba 117€, čiže 59€ na osobu. Dostupná je posledná izba.

Obe zariadenia majú hodnotenie viac ako 7/10 od klientov, ktorí tu už ubytovaní boli.

Kompletnú ponuku ubytovania nájdete tu

ubytovanie v Miláne

letenky Miláno

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?