Madrid s odletom z Bratislavy za 54€

Madrid, Palacio Real

Neboli ste ešte v Madride? So spoločnosťou Ryanair máte perfektnú príležitosť zmeniť to. Dlhodobo sa dajú kúpiť letenky do hlavného mesta Španielska za skvelé ceny a dnes tu pre vás máme ponuku, kedy za spiatočný let zaplatíte iba 54€!

Konkrétne sa jedná o februárový termín 13-17.2.2017, každopádne za nízke ceny viete do Madridu kúpiť letenky aj počas januára. 

Lety Ryanair-u sa dajú kombinovať aj s ponukami spoločnosti WizzAir s návratom do Budapešti. Tie ceny sú viac menej podobné a obe aerolinky ponúkajú veľmi dobré ceny, u WizzAir máte však trošku radikálnejšie obmedzenie batožiny.

U Ryanair si so sebou môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Madrid
54€
13-17.2.2017

Doprava z/na letisko

Madridské letisko sa všeobecne nenachádza ďaleko od centra mesta a nestrávite dlhé hodiny cestou z neho. Na dopravu využite Airport Express alebo inak Exprés al Aeropuerto, ktorý vás len za 5€ odvezie z letiska na pomaly začiatok najznámejšej madridskej ulice „Gran Vía“. Pri ceste späť myslite na to, že madridské letisko patrí k tým najväčším v Európe. My sme šli z madridu na letisko 2,5 hodiny pred odletom a bolo to celkom na tesno. Aspoň tie 3 hodinky teda.

Tip na ubytovanie

Pensión Carrera – určite oceníte hlavne dobrú polohu, kedy vyjdete na ulicu a ste v centre mesta. Na 4 noci vás izba pre dvoch bude stáť iba 160€ – 80€/osoba, 20€/osoba/noc, čo je za izbu v centre skvelá cena.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Madrid

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno