Lisabon v januárovom termíne od 39€

Lisabon , Portugalsko - Torre de Belém

Po nejakej dobe tu máme opäť veľmi lacný Lisabon! Ak by ste si chceli počas januára spraviť výlet na Pyrenejský polostrov, najlacnejšie letenky kúpite už od 39€ za spiatočný let.

Uvedená cena platí pre členov Wizz Discount Club. O tomto členstve sme už toho napísali viac v tomto článku. určite ho odporúčame. Cena pre nečlenov začína na 59€ za spiatočný let, čo je stále veľmi dobrá cena na let do Lisabonu.

Každopádne ak členmi nie ste a budete cestovať aspoň dvaja, kúpte si členstvo, bude vás to stáť menej. Ako členovia môžete kúpiť letenky pre seba a ešte pre jednu osobu. Členstvo stojí 30€ na rok. Letenky pri zakúpení členstva teda budú stáť 2×39€+30€ = 108€. Keby ich kupujete ako nečlen tak zaplatíte 2×59€ = 118€.

Dostupný je jediný krátky januárový termín s odletom 11.1.2017 a letom späť 13.1.2017

Lety sú priame a za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Na tie dva dni to však úplne stačí.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Lisabon
od 39€
11-13.1.2017

Tip na ubytovanie

Portugal Ways Cultural Guest House – za izbu pre dvoch na 2 noci tu zaplatíte 30€ – 15€/osoba, 7,5€/osoba/noc. Zariadenie sa pritom nachádza v centre mesta, má relatívne dobré hodnotenie a mnoho predchádzajúcich klientov. Cena je aktuálne o 67% nižšia ako bežne.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

Ubytovanie lisabonletenky Lisabon

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?