Lisabon + Faro na prelome jari 2017 od 66 €!

Tentokrát tu máme zaujímavý tip od čitateľa Pavola na letenky do Portugalska! Je to tip pre cestovateľov, ktorým nevadí trošku si na letisko zacestovať. Letenky sú na trase Varšava-Lisabon-Faro-Budapešť a platia pre cestujúcich s leteckou spoločnosťou Wizz Air vrámci dnešnej 20% akcie na lety kúpené tento deň a zároveň sú pre členov WDC len do dnešnej polnoci.

Na prelome týchto jarných mesiacov by už v Portugalsku nemuselo byť zima a kombinácia navštívenia portugalských miest Faro a Lisabon vrámci jednej cesty sa len tak často nevidí.
Na cestu do Varšavy nám poslúži jeden zo spojov Student Agency, EC alebo priamo sa tam da dostat pomocou PolskiBus, ktorý jazdí do hlavného mesta Poľska z Bratislavy 2x denne.
Z Budapešti sa na Slovensko môžeme dostať autobusmi Eurolines, Student Agency, resp. vlakmi EC a podobne.

z Lisabonu do Faro sa dostanete autobusom alebo vlakom (pozrite tu) alebo si môžete požičiať auto.

  1. Varšava – Lisabon: 27.3.2016 183 zlotých, cca 40,20 €

varsava lisabon

2. Faro – Budapešť: 1.4.2017, 25,59 €faro-budapešt

Lety sú priame. Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Treba rátať s tým, že žiadnu ďalšiu tašku mať nemôžete. Ak si teda napríklad chcete zobrať kabelku, musíte si ju vložiť do príručnej batožiny. Na tých niekoľko dní, aj vzhľadom na očakávané príjemnejšie teploty sa to však dá zvládnuť. 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno