Letný Island – augustové letenky už od parádnych 77€!

letenky z Katovíc na Island od 77€

Island sa stal za posledné roky cestovateľským trendom Európy. Ak by ste si sem chceli zaletieť aj vy, máme tu pre vás tip na výhodné spiatočné letenky s cenou už od 77€!

Za túto čiastku ponúka WizzAir letenky pre členov svojho Wizz Discount Club. Nie ste ešte členom? Nevadí! Pre dvojicu stojí na rok iba 30€ a za zlacnené ceny môžete potom počas celého roka nakupovať leteniek koľko len chcete. Členstvo sa dá zakúpiť priamo pri rezervácii leteniek a keby ste letenky kupovali bez členstva, stáli by vás 96€.

Na konci augusta je dostupných niekoľko termínov – jeden z nich je napríklad 23-28.8.2018. Ak by ste chceli vidieť konkrétny kalendár termínov s cenami, nájdete ho na tejto stránke.

Taktiež odporúčame radšej rezervovať čím skôr. Pri takto lacných letoch na Island je tu vždy šanca na vypredanie. A to nechcete riskovať.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg

TIP: Pre Slovákov majú v Katoviciach 90% zľavu na parkovanie  viac info tu

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Reykjavik
od 77€
napr. 23-28.8.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Prenájom auta v lete na Island-e nepatrí k tým najlacnejším záležitostiam. Je veľký rozdiel keď letíte počas letných prázdnin a mimo nich.

Ak by ste si chceli prenajať na letisku v Keflavik-u auto v termíne 23-28.8.2018, ceny začínajú na 255€. Na druhú stranu ak sa zoberiete na výlet napríklad vo štvorici, tá suma už na osobu nie je tak „strašidelná“.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online sprostredkovateľov vôbec.

Tip na ubytovanie

Ani ubytovanie v lete na Islande nepatrí k tým najlacnejším, na aké v Európe natrafíte.

Ak by ste sa chceli ubytovať v Reykjavik-u a robiť si následne každý deň výlety po ostrove, skúste tieto apartmány. Za 5 nocí zaplatíte ako štvorica 845€ – 211€ /osoba, 42,25€/osoba.

Alebo si pozrite kompletnú ponuku ubytovania na Islande na tejto stránke.

 

letenky z Katovíc do Reykjavik-u

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)